Senior Solution Architect

Praha

Jsme technologický systémový integrátor zaměřený na klienty z oblasti kritické infrastruktury státu. Pomáháme s udržením vysoké úrovně bezpečnosti v naší zemi. Našimi hodnotami jsou rychlost, pružnost, kvalita, otevřenost a služba zákazníkovi. Podle toho se chováme k našim zákazníkům i k sobě navzájem. Snažíme se dělat IT jinak. Společně. Slušné chování, respekt a týmová práce jsou pro nás důležité hodnoty. Musí být důležité i pro zájemce o tuto práci.

Hledáme do týmu zkušeného architekta řešení. Máte hlubokou znalost IT technologií a IT architektury? Plánujete pokračování kariéry v tomto směru a rád byste pracoval na zajímavých projektech, které mají smysl? Cítíte se jako ryba ve vodě při samostatném řešení složitých problémů, kooperaci a technickém řízení týmu a komunikaci se zákazníkem? Potom se s Vámi rádi setkáme a probereme společně možnosti spolupráce.

Jsme malá společnost, ale máme zajímavé projekty. Děláme je rádi. A o to přeci jde, ne? Vysoká míra autonomie je nezbytnou součástí naší práce.

Více informací o nás na www.beafuture.com

Co byste měli umět, znát nebo mít

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti informačních a komunikačních technologií (nebo jiných technických oborů), praktická zkušenostmi v oblasti IT
  • Minimálně deset let relevantních technických zkušeností v oblasti IT
  • Znalost Case nástrojů/metodik návrhu informačních systémů
  • Znalost nástroje Enterprise Architect
  • Znalost notací UML, TOGAF a Archimate
  • Znalost postupů a metodik vývoje SW
  • Zkušenosti s používáním open source technologií
  • Zkušenost s technickým vedením projektů
  • Logické myšlení a schopnost orientace v komplexních IT prostředích
  • Pozitivní vztah k moderním technologiím
  • Výborná komunikace s lidmi a schopnost týmové práce
  • Čeština (C1-C2), Angličtina (B2-C1)

Vždy mě bavilo vymýšlení nových řešení, které nikdo předtím ještě nezkusil.

Aleš Tvořil
Solution Architekt

Co vás čeká

  • Analýza obchodních požadavků zákazníka
  • Návrh, vývoj a údržba architektury řešení pro konkrétní projekt
  • Doporučovat definice nejvhodnějšího řešení technické architektury na požadované úrovni EA a řízení její implementace
  • Technické vedení týmu dodávek / projektů
  • Řídit a udržovat model architektury IT / technologie
  • Řídit vývoj plánů architektury pro související systémy
  • Podílet se na návrhu a implementaci řízení IT služeb
  • Prozkoumávat celková ICT řešení na trhu pro konkrétní technické požadavky a obchodní potřeby
  • Aktivně se účastnit setkání týkající se určeného projektu s klienty a / nebo partnery
  • Spolupracovat s týmem odborníků, kteří se podílejí na návrhu, vývoji, zdokonalování a údržbě systémů podpory IT
  • Doporučovat strategie, procesy a metodiky podnikové architektury
  • Doporučovat a podílet se na analýze, hodnocení a rozvoji dlouhodobých strategických a provozních plánů podniku, aby bylo zajištěno, že cíle EA budou v souladu s dlouhodobými podnikatelskými cíli podniku
  • Podíl na přípravě nových řešení a nabídek pro naše zákazníky
  • Typ pracovního vztahu: práce na plný úvazek
  • Předpokládaný nástup: ihned nebo dle dohody

Benefity

  • Práci na zajímavých projektech, kde uvidíte výsledek
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní akce a teambuildingy plné zábavy
  • 5 týdnů dovolené + 2 sickdays ročně
  • Využívání nejmodernějších technologií a aplikací
  • Možnost Home Office
  • Stravenkový paušál
  • Pracovní notebook, mobilní telefon

Jako Vaši odpověď nám prosím pošlete tyto dokumenty

  • Životopis, kam kromě obvyklých údajů napište konkrétní projekty, které jste již řešili
  • Stručný motivační dopis/email, ve kterém se pokuste popsat:
    • Co Vás na naší poptávce zaujalo?
    • Na co byste se v nové práci nejvíc těšil/a?

Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás.

Vyplňtě formulář nebo nám napište na e-mail
career@beafuture.com

* Povinné

Přílohy

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor