Seniorní administrátor informačních technologií

Praha/Ostrava

Be a Future je nová IT technologická společnost orientovaná na služby. Našimi hodnotami jsou rychlost, pružnost, kvalita, otevřenost a služba zákazníkovi. Podle toho se chováme k našim zákazníkům i k sobě navzájem. Snažíme se dělat IT jinak. Slušné chování, respekt a týmová práce jsou pro nás důležité hodnoty. Musí být důležité i pro zájemce o tuto práci.

Máte bohaté zkušenosti s provozem informačních systémů, podporou aplikací, databází a SW infrastruktury na bázi Linux nebo Microsoft?

Řešení komplexních incidentů, samostatné rozhodování a komunikace se zákazníkem a vývojovými týmy Vám nečiní problém? Spolupráce na realizaci a implementaci infrastruktury informačních systémů?

Staňte se součástí týmu technické podpory (L2/L3) v naší společnosti. Pracujeme na zajímavých projektech ve veřejném i soukromé sektoru a děláme je rádi. Budete muset projevit samostatnost a tvořivost. Ale o to přeci jde, ne?

Více informací o nás na www.beafuture.com

Co byste měli umět, znát nebo mít

  • Expertní znalost serverových operačních systémů Microsoft a Linux, virtualizace VMware, Docker/Kubernetes/Tanzu
  • Administrátorská znalost databází MSSQL/Postgre
  • Aplikační servery MSIIS, Apache
  • Znalosti ElasticSearch/Kafka/RabbitMQ výhodou
  • Pečlivost a důslednost v zajišťovaných činnostech

  • Proaktivní přístup, zvídavost, smysl pro objevování a řešení problémů
  • Přizpůsobivost (flexibilita) a schopnost učit se nové věci
  • Přizpůsobivost v práci – mimořádné akce a pohotovosti

  • Pozitivní vztah k moderním technologiím
  • Samostatnost
  • Selský rozum

Těší mě být hnacím ústrojím a srdcem projektu, díky kterému vše běží, jak má.

Jakub Zařídil
Senior IT administrator

Co vás čeká

  • Samostatné řešení komplexních nahlášených incidentů od zákazníka
  • Návrhy proaktivních činnost
  • Spolupráce s vývojovými týmy na implementaci informačních systémů
  • Testování a provozní správa SW infrastruktury
  • Správa interních, vývojových a testovacích prostředí
  • Předávání podkladů a komunikace s vývojovými týmy v rámci DevOps kultury
  • Účast na implementaci vyvíjených SW řešení
  • Komunikace se zákazníky
  • Vytváření dokumentace a znalostních bází

  • Typ pracovního vztahu: práce na plný úvazek
  • Výše platu dle zkušeností a toho co předvedete
  • Předpokládaný nástup: ihned
  • Místo výkonu práce: Praha nebo Ostrava

Benefity

  • Práci na zajímavých projektech, kde uvidíte výsledek
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní akce a teambuildingy plné zábavy
  • 5 týdnů dovolené + 2 sickdays ročně
  • Využívání nejmodernějších technologií a aplikací
  • Možnost Home Office
  • Stravenkový paušál
  • Pracovní notebook, mobilní telefon

Jako Vaši odpověď nám prosím pošlete tyto dokumenty

  • Životopis, kam kromě obvyklých údajů napište konkrétní projekty, které jste již řešili
  • Stručný motivační dopis/email, ve kterém se pokuste popsat:
    • Co Vás na naší poptávce zaujalo?
    • Na co byste se v nové práci nejvíc těšil/a?
    • Co byste se potřeboval/a naučit?
    • Kam byste se chtěl/a za dva roky práce u nás rozvinout?

Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás.

Vyplňtě formulář nebo nám napište na e-mail
career@beafuture.com

* Povinné

Přílohy

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor