Junior konzultant implementace a provozu service desku

Pozice je vhodná pro studenty a absolventy

Praha

Jsme IT technologická společnost orientovaná na služby systémové integrace pro klienty z kritické informační infrastruktury České republiky. Našimi hodnotami jsou rychlost, pružnost, kvalita, otevřenost a služba zákazníkovi. Podle toho se chováme k našim zákazníkům i k sobě navzájem. Snažíme se dělat IT jinak. Společně. Slušné chování, respekt a týmová práce jsou pro nás důležité hodnoty. Musí být důležité i pro zájemce o tuto práci.

Máte už alespoň nějakou zkušenost s analýzou procesů, provozem nebo nasazováním aplikací? Láká Vás pokračování kariéry v roli konzultanta? Hledáme do týmu nového kolegu pro rozšíření týmu implementace a provozu service deskových systémů a navazujícím aplikací a procesů u našich klientů.

Staňte se členem týmu naší společnosti v Praze. Máme zajímavé projekty a děláme je rádi. Budete muset projevit samostatnost a tvořivost. Ale o to přeci jde, ne? Přidejte se do týmu našich profesionálů a učte se od těch nejlepších!

Více informací o nás na www.beafuture.com

Co byste měli umět, znát nebo mít

  • Dobré analytické schopnosti
  • Vysokoškolské vzdělání min. bakalář technického nebo ekonomického směru
  • Minimálně roční pracovní zkušenost v oblasti analýzy procesů, dodávky IT projektů, provozem nebo analýzou software (může být I brigáda při škole) – pozice je vhodné I pro absolventy vysoké školy technického nebo ekonomického směru s částečnou praxí
  • Chuť se učit
  • Selský rozum
  • Samostatnost
  • Tvůrčí přístup a dobré nápady
  • Přizpůsobivost (flexibilita) a schopnost učit se nové věci
  • Výborná komunikace s lidmi a schopnost týmové práce
  • Obratnost ve využívání MS Office
  • technické zkušenosti se správou serverových aplikací nebo databází výhodou

Jako konzultanti pomáháme klientům optimalizovat nastavení jejich nástrojů a procesů podpory a provozu IT. A to je velmi komplexní disciplína.

Honza Podpěra
Konzultant

Co vás čeká

  • Analýza požadavků klientů na úpravy aplikací servicedesku
  • Zajištění provozu aplikací a řešení provozních incidentů
  • Programování a konfigurace rozhraní
  • Spolupráce s týmem ve všech fázích procesu vývoje aplikací nebo dodávky řešení
  • Analytická podpora ověřování kvality dodávaných řešení
  • Komunikace se zákazníky
  • Podíl na přípravě nových řešení a nabídek pro naše zákazníky
  • Práci na zajímavých projektech, kde uvidíte výsledky
  • Budete umět komunikovat s klienty
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • Výše platu dle zkušeností a toho co předvedete

Benefity

  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní akce a teambuildingy plné zábavy
  • 5 týdnů dovolené + 2 sickdays ročně
  • Možnost Home Office
  • Stravenkový paušál
  • Pracovní notebook, mobilní telefon

Jako Vaši odpověď nám prosím pošlete tyto dokumenty

  • Životopis, kam kromě obvyklých údajů napište konkrétní projekty, které jste již řešili
  • Stručný motivační dopis/email, ve kterém se pokuste popsat:
    • Co Vás na naší poptávce zaujalo?
    • Na co byste se v nové práci nejvíc těšil/a?
    • Co byste se potřeboval/a naučit?
    • Kam byste se chtěl za dva roky práce u nás rozvinout?

Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás.

Vyplňtě formulář nebo nám napište na e-mail
career@beafuture.com

* Povinné

Přílohy

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor