Junior projektový manažer

Pozice je vhodná pro studenty a absolventy

Praha

Junior projektový manažer – více otevřených pozic

Jsme nová IT technologická společnost orientovaná na služby. Našimi hodnotami jsou rychlost, pružnost, kvalita, otevřenost a služba zákazníkovi. Podle toho se chováme k našim zákazníkům i k sobě navzájem. Snažíme se dělat IT jinak. Společně. Slušné chování, respekt a týmová práce jsou pro nás důležité hodnoty. Musí být důležité i pro zájemce o tuto práci.

Máte už alespoň nějakou zkušenost s řízením IT projektů a láká Vás pokračování kariéry v roli projektové manažera?

Staňte se junior projektovým manažerem v naší společnosti. Máme řadu zajímavých projektů ve veřejném i soukromé sektoru a děláme je rádi.  Budete muset projevit samostatnost a tvořivost. Ale o to přeci jde, ne? Přidejte se do týmu našich profesionálů a učte se od těch nejlepších!

Více informací o nás na www.beafuture.com

Co byste měli umět, znát nebo mít

  • Minimálně roční zkušenost v oblasti řízení projektů
  • Alespoň teoretická znalost některé metodiky jako PMBoK nebo Prince 2 na slušné úrovni
  • Selský rozum
  • Samostatnost
  • Pečlivost
  • Schopnost rozumného plánování a organizování práce
  • Tvůrčí přístup a dobré nápady
  • Přizpůsobivost (flexibilita) a schopnost učit se nové věci
  • Výborná komunikace s lidmi a schopnost týmové práce
  • Zvládání zátěže
  • Obratnost ve využívání MS Office, MS Project nebo Project Libre (případně jiný)

Jako projektový manažer se snažím inspirovat a podporovat svůj tým a zároveň koordinovat všechny práce, abychom odevzdali skvělý výsledek.

Petr Plánička
Projektový manažer

Co vás čeká

  • Podíl na řízení všech procesů v oblasti projektového řízení od jejich začátku až do úplného konce
  • Komunikace se zákazníky, její řízení a koordinace
  • Vedení svěřených projektů a jejich rozpracování na dílčí úkoly
  • Koordinace postupů prací a návazností činností v jednotlivých úkolech.
  • Analýza a řízení rizik, eskalace rozporů
  • Zapracovávání a řízení změn, zapracování dílčích analýz
  • Vedení projektové dokumentace – uživatelské a technické
  • Řízení komunikace s pracovníky v rámci projektu
  • Dohled nad finanční stránkou realizace
  • Podíl na přípravě nových řešení a nabídek pro naše zákazníky
  • Práci na zajímavých projektech, kde uvidíte výsledky
  • Naučíte se, jak se profesionálně řídí projekty
  • Budete umět komunikovat s klienty
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • Výše platu dle zkušeností a toho co předvedete

Benefity

  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní akce a teambuildingy plné zábavy
  • 5 týdnů dovolené + 2 sickdays ročně
  • Možnost Home Office
  • Stravenkový paušál
  • Pracovní notebook, mobilní telefon

Jako Vaši odpověď nám prosím pošlete tyto dokumenty

  • Životopis, kam kromě obvyklých údajů napište konkrétní projekty, které jste již řešili
  • Stručný motivační dopis/email, ve kterém se pokuste popsat:
    • Co Vás na naší poptávce zaujalo?
    • Na co byste se v nové práci nejvíc těšil/a?
    • Co byste se potřeboval/a naučit?
    • Kam byste se chtěl za dva roky práce u nás rozvinout?

Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás.

Vyplňtě formulář nebo nám napište na e-mail
career@beafuture.com

* Povinné

Přílohy

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor